2014. január 9., csütörtök

FONTOS! ! ! ! !

Drága Idetévedő!

 Valóban nagyon sokára jelentkezek, most pedig hozakodhatnék elő jobbnál jobb érvekkel, de nem hiszem, hogy bárki is kíváncsi lenne rá. A következő percekben vagy haragudni fogtok, vagy díjazzátok a közeljövőben történőket. Sokfelől hallottam már, amiben teljesen igazuk van az ezt állítóknak és mélységesen tisztelem, megértem, ami pedig a legfontosabb: szem előtt tartom a véleményüket blogommal kapcsolatban. Nyolcadikos vagyok, körülbelül egy hét múlva már remegni fog a kezem a felvételi miatti izgulástól, utána viszont majdnem teljes mértékben szabad vagyok. Az eddigi részek igen zavarosak, unalmasak, semmitmondóak voltak, se izgalom, se érzelem, se semmi, ez pedig nem CSAK a történet hibája. Mivel ez az egész az én kezem alatt íródik, felelős vagyok minden sorért. Egy olyan személy, aki egyáltalán vállalkozik erre vagy ehhez hasonlóra, NEM egy ilyen idevágott, légből kapott fogalmazással rukkol elő minden résznél, hanem IDŐT fektet bele, alaposan koncentrál, utánajár az adott témáknak, szóval kidolgozza részletenként. A lényeg: valószínűleg legalább két-három hetente fogok közzétenni. Igyekszem minél hosszabban leírni a gondolataimat, a szereplők viselkedési formáját, tovább fejleszteni eddigi tudásom, gazdagítani szókincsem, ötleteket meríteni a nagyvilágból, hogy számotokra is olvashatóbbá, szerethetőbbé váljon ez a történet, ami valóban elég kezdő (velem egyetemben), nem lett annyira kifinomult, de biztos lesz jobb, nem igaz? 
 Köszönöm szépen, amiért eddig figyelemmel kísértetek, a sok türelmet, bizalmat, egyéb jókat. Szeretnék Nektek utólag is sikerekben, eredményekben, a legjobbakban gazdag új esztendőt kívánni, remélem még néha majd ide-idekukkantgattok.                                                                                 

                                                                          Millió ölelés:
                                                                                                          Viky
                                                                                 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése