2013. október 27., vasárnap

sajnálom :(

Sziasztok!
Tudom, hogy több, mint 2 résszel lógok, de ami késik, nem múlik! Holnap mindenképp megírom az V/2-t, holnapután az V/3-at és azután pedig a VI-kal érkezem. Nagyon szépen kérlek ne haragudjatok rám! :( kicsit zsúfolt a 8. :/

Köszönettel: Viky :*

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése